Přejít Obsah | Hlavní nabídka | Patička


Jak můžeme pomoci?

My, tým Prague Convention Bureau, naši členové a partneři uděláme vše pro to, abychom Vás takovým dobrodružstvím úspěšně provedli - od nabídkové prezentace až po závěrečný ceremoniál.

Přesvědčivá nabídka

Pomůžeme Vám sestavit formální nabídku, která přesvědčí rozhodující manažery o tom, že Praha je tím pravým místem pro danou akci. Projdeme s Vámi celý nabídkový proces od samého začátku - výběru propagačních materiálů a sestavení nabídky - až po prezentaci návrhu Vašim manažerům a partnerům. Pomůžeme Vám také zorganizovat návštěvu navrhovaného místa konference. Uvidíte, že je to jednodušší, než jste předpokládali. 

Žádné starosti s organizací

Jakmile bude rozhodnuto o tom, že se jednání uskuteční v Praze, pomůžeme Vám se všemi aspekty plánování a organizace akce. Vy se budete moci soustředit na klíčový úkol - přípravu zajímavého programu konference.

Nalezení ubytování a konferenčních prostor

Můžeme Vám být nápomocni při hledání těch správných prostor pro konání vašich jednání. Pomůžeme Vám definovat požadavky, projdeme je se spolehlivými dodavateli ve všech částech města a doporučíme nejvhodnější řešení. Vybereme a zajistíme také rezervaci vhodné ubytovací kapacity.

Prohlídka na místě

Zorganizujeme pro Vás prohlídku všech nabízených zařízení, která budete mít zájem vidět.

Přilákání návštěvníků

Praha je pro zahraniční účastníky velmi atraktivní a díky své poloze ve středu Evropy také dobře dostupná. Pomůžeme Vám přesvědčit potenciální návštěvníky vaší akce, aby se jí skutečně zúčastnili. Obstaráme Vám marketingové materiály a navrhneme strategii, jak konferenci efektivně propagovat.

Získání podpory veřejných institucí

Prague Convention Bureau úzce spolupracuje s agenturou CzechTourism a Magistrátem hlavního města Prahy. Díky tomu budou mít účastníci vaší akce tištěné průvodce, mapy, prospekty a další materiály zdarma. Více o lokální podpoře naleznete zde.

Brožura "Praha-kongresová metropole" ke stažení zde.