Přejít Obsah | Hlavní nabídka | Patička


Společenský a incentivní program

Prohlídka města

Na prohlídku hlavního města vám průvodce ve zvoleném jazyce ukáže některé z nejznámějších památek Zlaté Prahy, včetně světoznámého Karlova mostu ze 14. století, grandiózního Národního muzea v horní části Václavského náměstí, Národního divadla s krásnou architekturou a zlatou střechou či nádherného Pražského hradu a jeho majestátního okolí.

Prohlídka Židovského města

Pěší prohlídka památkové oblasti v Židovské čtvrť s průvodcem trvá dvě a půl hodiny. Provede vás židovskou historií Josefova, jediné středoevropské židovské městské části, která přežila holocaust.

Po stopách Art Noveau

Na konci 19. a počátku 20. století přišly do Prahy nové architektonické styly. Během této túry můžete porovnat různé příklady Prague Art Nouveau s jinými styly z tohoto období.

Po stopách Mozarta

Jedinečná příležitost navštívit místa, kde v Praze pobýval Mozart. Ukážou vám, proč v Praze občané uvítali Mozarta tak vřele, a proč je jeho hudba v českých srdcích dodnes.

Po stopách Franze Kafky

Po stopách Franze Kafky se dostanete na místa spojená se slavným spisovatelem, místa, která ovlivnila jeho psaní a jsou typická pro inspirující atmosféru města na počátku 20. století.

Pivní Exkurze

Prohlídka pivovarů a návštěv nejlepší hospod ve městě, včetně těch historických. Během exkurze ochutnáte místní pivo, užijete si dlouhou tradici vaření piva v české metropoli.

Závod v historických autech

Zažijete okružní jízdu po stopách českých králů v trabantech, historických vozech Škoda, veteránech a dalších.

Okružní plavby

Řeka Vltava je ideálním místem, ze kterého lze obdivovat krásy Prahy. Můžete si vybrat z mnoha různých plaveb v kombinaci s večeří, obědem nebo hudbou. Výlet lodí v Pražských Benátkách vám pak ukáže pražské hlavní památky z pohledu rybáře na Vltavě před 100 lety.

Projížďka historickou tramvají

Nechte se zavézt zpět do historické Prahy v unikátní projížďce 70-100 let starými tramvajemi. Na vámi zvolené trase vás bude provázet průvodčí v dobové uniformě.

Black Light Theatre

Speciální představení, pro které je Praha známá po celém světě. Černé divadlo je divadelní styl, pro který je charakteristický používání černého kabinetu a osvětlených předmětů. Tato forma divadla vznikla v Asii a v Praze ji používá mnoho divadel. Charakteristickými znaky "černého divadla" je použití černých závěsů, potemnělého jeviště, a "černých osvětlení" (UV záření), které spolu s fluorescenčními kostýmy vytvářejí složité vizuální iluze. Kombinace tančeního umění, pantomimy a akrobacie účinkujících je schopno vytvořit pozoruhodný zážitek.

Hledání pokladu

Během této soutěžní hry navštíví týmy slavné památky po celém městě. Budete obdivovat fantastické středověké domy, které se objevují v každé zatáčce dlážděných ulic staré Prahy, srdečnost místních lidí si vás přímo získá.

Dekorace skla

Navštivte slavnou pražskou galerii skla, kde můžete obdivovat krásné umělecké práce se sklem a vytvořit svůj vlastní umělecký kousek a namalovat si ho podle svých představ.

Filmová Praha

Zažijte Prahu ve stopách Jamese Bonda nebo Mission Impossible, a misi plnou nebezpečí. Akční hry jsou inspirované příběhy těchto slavných filmů, které byly natočeny v Praze.

Akce na ledě

Když přijde na lední hokej, Češi jsou světově proslulí jako mistřei tohoto sportu. Zahrajte si s vašim týmem hru na ledě a nechte se přitom vést někým z českých profesionálů v ledním hokeji.

Kuchařský kurz

Uvařili byste rádi tradiční české jídlo či exotické speciality? Naučte se od pravých profesionálů, jak připravit lahodnou polévku, fantastický hlavní chod a výtečné dezerty.