Novinky z kongresové Prahy

Z Letiště Praha se v zimní letové sezóně bude létat do 112 destinací 31/10/2017

Z Letiště Praha se v zimní letové sezóně bude létat do 112 destinací

V neděli 29. října 2017 začal na Letišti Václava Havla Praha platit zimní letový řád. V jeho rámci se chystá operovat své lety z Prahy celkem 61 leteckých společností, z toho 56 na linkách pro cestující. Nový letový řád nabídne pravidelná spojení do 112 destinací, což je o osm více než ve stejném období loňského roku. Cestující se rovněž mohou těšit na spojení do jedenácti nových míst.

Více informací
Uspořádejte svůj vánoční večírek v jednom z nejkouzelnějších měst Evropy! 27/10/2017

Uspořádejte svůj vánoční večírek v jednom z nejkouzelnějších měst Evropy!

Ještě jste se nerozhodli, kde letos se svými kolegy oslavíte Vánoce nebo uspořádáte novoroční party? Máme pro vás pár tipů, kde si v Praze vychutnat adventní čas nebo si připít na šťastný nový rok. Vyberou si jak milovníci historie, luxusu, tak i rockeři, businessmani a gurmáni! Navíc přidáme i pár tipů, jak oživit klasické vánoční večírky a udělat z nich netradiční zážitek.

Více informací
Proč cestu na pražský ICCA Congress provázejí mosty 19/10/2017

Proč cestu na pražský ICCA Congress provázejí mosty

Spojení „Bridge to Prague“ vzniklo na základě 660. výročí stavby Karlova mostu, jehož základní kámen byl položen roku 1357. Je to jedna z nejvýznamnějších historických památek, a jeho stavba patří mezi nejdůležitější milníky v historii Prahy. A takovýmto milníkem je dle nás také 56. ročník kongresu Mezinárodní kongresové asociace ICCA, který máme letos možnost přivítat v Praze, a který stejně jako stavba Karlova mostu vede k něčemu novému. A protože pevně věříme, že organizace ICCA je stejně pevná a nezdolná jako je Karlův most, zvolili jsme jej hlavním stavebním kamenem a pilířem při propagaci a pořádání letošního ročníku kongresu.

Více informací
Na Letišti Václava Havla Praha padl další rekord 04/10/2017

Na Letišti Václava Havla Praha padl další rekord

Letiště Václava Havla Praha má za sebou provozně nejsilnější letní měsíce, celkem odbavilo v období mezi červnem a srpnem rekordních 4 912 087 cestujících. Ti nejčastěji směřovali do Moskvy, Paříže, Londýna a Amsterdamu. Významným meziročním nárůstem se vzhledem k sezóně mohly pochlubit také dovolenkové destinace jako Antalya nebo Burgas. Zvýšený zájem cestujících z Prahy však zaznamenal rovněž izraelský Tel Aviv.

Více informací
1 8 13 14 15 16 17 18 19 23 30
<< >>

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.