Novinky z kongresové Prahy

MedTech Europe vydal společnosti AIM Group International certifikaci Ethical Trusted Partner 05/02/2018

MedTech Europe vydal společnosti AIM Group International certifikaci Ethical Trusted Partner

MedTech Europe, evropská obchodní asociace, která zastupuje průmysl zdravotnických prostředků a technologií, vydala společnosti AIM Group International certifikaci Ethical MedTech Trusted Partner. Na základě dokončení náročného třístupňového procesu za účelem získání etické charty společnosti MedTech Europe získala společnost AIM Group logo Trusted Partner, které je platné na dobu dvou let s možností prodloužení o další dva roky.

Více informací
Kampaň Bridge to Prague představila kongresovou Prahu odborníkům z celého světa 01/02/2018

Kampaň Bridge to Prague představila kongresovou Prahu odborníkům z celého světa

Celoroční kampaň Bridge to Prague spustilo Prague Convention Bureau ve spolupráci s Mezinárodní kongresovou asociací ICCA (International Congress and Convention Association) v listopadu 2016 s cílem představit kongresovou Prahu odborníkům z oboru kongresového průmyslu, kteří uvažovali o účasti na 56. ročníku ICCA kongresu. Ten se konal v Praze od 12. do 15. listopadu 2017.

Více informací
České aerolinie vloni přepravily o 18 % více cestujících 30/01/2018

České aerolinie vloni přepravily o 18 % více cestujících

V roce 2017 přepravily České aerolinie na palubách svých letadel celkem 2,9 milionů cestujících a 9228 tun zboží a pošty. Z toho na linkách ČSA cestovalo 2,68 milionů cestujících, což představuje nárůst meziročně o více než 18 %. V loňském roce se také meziročně zlepšila průměrná obsazenost na pravidelných linkách ČSA o téměř 6 procentních bodů, když dosáhla 81,1 %. České aerolinie vloni provozovaly flotilu 18 letadel.

Více informací
V rekordním roce se z Letiště Václava Havla Praha létá nejvíce do Londýna 04/01/2018

V rekordním roce se z Letiště Václava Havla Praha létá nejvíce do Londýna

Letiště Václava Havla Praha dosáhlo v minulém týdnu historického rekordu 15 milionů odbavených cestujících. Nejvíce z nich prošlo letištěm 23. června, a to více než 64 tisíc. Jde tak z hlediska provozu letiště o nejvytíženější den letošního roku. Celkem se z Prahy v letošním rekordním roce létalo do 163 destinací, přičemž nejvzdálenějším místem operovaným pravidelnou přímou linkou z Letiště Václava Havla Praha je Šanghaj (8.528 km). Naopak nejbližší destinací je Mnichov (266 km). Nejčastěji se létalo mezi Prahou a Londýnem, kam v rámci aktuálního zimního letového řádu směřuje z největšího letiště u nás až 14 letů denně, přičemž cestující mohou využít spojení na všech šest londýnských letišť.

Více informací
1 9 13 14 15 16 17 18 19 25 33
<< >>

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.