Novinky z kongresové Prahy

Praha bude mít novou dálkovou linku do katarského Dauhá 25/04/2017

Praha bude mít novou dálkovou linku do katarského Dauhá

Letecká společnost Qatar Airways dnes oznámila, že v rámci své expanze zahájí v průběhu letního letového řádu 2018 přímé pravidelné spojení Dauhá-Praha. Spojení by mělo být zajišťováno Airbusem 330 a kromě přímých letů mezi Prahou a hlavním městem Kataru rozšíří také možnosti navazujících spojení v síti dopravce do Asie a Austrálie. Dauhá se tak stane další dálkovou destinací s pravidelnou linkou z Prahy.

Více informací
Prague Convention Bureau ocenilo osobnosti české kongresové scény 18/04/2017

Prague Convention Bureau ocenilo osobnosti české kongresové scény

V předvelikonočním čase Prague Convention Bureau uspořádalo osmý ročník výročního předávání ocenění Ambassador Awards Evening. Slavnostní večer se odehrál ve čtvrtek 13. dubna v prostorách Rezidence primátorky hlavního města Prahy, paní Adriany Krnáčové, která se akce a předávání ocenění také osobně zúčastnila. Podporu akci poskytl Magistrát hlavního města Prahy a Ministerstvo pro místní rozvoj. Celým večerem provázela moderátorka Veronika Paroulková.

Více informací
V Praze se uskuteční velká konference věnovaná kryptoměnám a blockchainu 11/04/2017

V Praze se uskuteční velká konference věnovaná kryptoměnám a blockchainu

19. května se v hlavním městě České republiky bude konat Blockchain & Bitcoin Conference Prague, událost věnovaná rozvoji kryptoměn a technologii blockchain. Prague Convention Bureau je partnerem této konference. Účastníci konference se setkají s příznivci decentralizované ekonomiky, úspěšnými blochckain vývojáři a podnikateli a dostanou možnost navštívit výstavu průmyslového zařízení.

Více informací
Letiště Václava Havla Praha se rozvíjí a plánuje investovat do svého rozvoje v příštím desetiletí 27 miliard 10/04/2017

Letiště Václava Havla Praha se rozvíjí a plánuje investovat do svého rozvoje v příštím desetiletí 27 miliard

Letiště Praha v rámci oslav 80. výročí od zahájení provozu odhalilo své vize rozvoje na další desetiletí. Představilo klíčové strategické projekty, které zahrnují rozvoj terminálů a navazujících ploch pro letadla, zkapacitnění dráhového systému, ale i úpravu veřejného prostoru před terminály a rozvoj širšího území letiště. Jejich realizace umožní v budoucnu odbavovat 21 mil. cestujících. Letiště Praha plánuje investovat do nejdůležitějších projektů - rozšíření Terminálu 2 a do stavby nové paralelní vzletové a přistávací dráhy – částku na úrovni zhruba 27 mld. Kč (1 mld. EUR).

Více informací
1 9 17 20 21 22 23 24 25 26 33
<< >>

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.