Novinky z kongresové Prahy

Nová kampaň v centru New Yorku podpoří příjezdový cestovní ruch z USA do České republiky 04/01/2019

Nová kampaň v centru New Yorku podpoří příjezdový cestovní ruch z USA do České republiky

Jako výsledek vzájemné spolupráce na marketingových aktivitách v oblasti příjezdového cestovního ruchu spustilo Letiště Praha, agentura CzechTourism, Prague City Tourism a Středočeská centrála cestovního ruchu reklamní kampaň v New Yorku. Ta má za cíl představit na americkém trhu Prahu a střední Čechy jako atraktivní a bezpečnou destinaci a podpořit příjezdovou turistiku ze Spojených států.

Více informací
Soutěž Fashion Arena Prague Outlet Hotelier Competition 2018 zná své vítěze 21/12/2018

Soutěž Fashion Arena Prague Outlet Hotelier Competition 2018 zná své vítěze

V pátek 7. prosince proběhlo ve Fashion Arena Prague Outlet neformální předávání cen vítězům soutěže Hotelier Competition 2018. Ve dvou kategoriích celkem soupeřilo 190 prestižních pražských hotelů, což byl téměř dvojnásobek oproti předchozímu roku. Šesti z nich byly rozděleny poukázky na nákup módy. Letos byla vůbec poprvé vyhlášena také individuální cena, kterou vyhrála Yevheniya Smetana z hotelu King David. Získala tak nákupní víkend v Lisabonu pro 2 osoby.

Více informací
Pražský letní letový řád se rozšíří o Tureckou riviéru a Florencii 20/12/2018

Pražský letní letový řád se rozšíří o Tureckou riviéru a Florencii

Letecká společnost SunExpress, která je výsledkem společného podnikání Lufthansy a Turkish Airlines a zaměřuje se na letní dovolené, oznámila, že bude během příští letní sezóny létat z Prahy do Antalye, oblíbené letní destinace na Turecké riviéře. Nové letecké spojení potvrdila i společnost Vueling Airlines, která spustí během příští letní sezóny přímé letecké spojení mezi Prahou a Florencií.

Více informací
Hilton Prague Old Town dokončil multimiliónovou renovaci hotelu 19/12/2018

Hilton Prague Old Town dokončil multimiliónovou renovaci hotelu

Vedení hotelu Hilton Prague Old Town, který se nachází na ideálním místě v centru města, s hrdostí oznamuje nedávné dokončení renovace v hodnotě několika miliónů dolarů. Projekt zahrnoval všech 303 pokojů a 1.200 m2 konferenčních a zasedacích prostor. Zrenovované pokoje a konferenční patro nabízejí nejmodernější vybavení, zatímco nové interiéry se nenásilně propojily s elegantním designem lobby a restaurace hotelu ve stylu art deco.

Více informací
Letiště Praha pokořilo další rekord: dosáhlo hranice 16 milionů odbavených cestujících za rok 18/12/2018

Letiště Praha pokořilo další rekord: dosáhlo hranice 16 milionů odbavených cestujících za rok

Na Letišti Václava Havla Praha potřetí za sebou padl historický rekord, když počet odbavených cestujících v rámci jednoho kalendářního roku dosáhl hranice 16 milionů. Jedná se o potvrzení dosavadního vývoje, kdy Letiště Praha roste rychleji, než evropský průměr letišť podobné velikosti. Do konce roku by se měl počet odbavených cestujících na Letišti Praha přiblížit 16,8 milionům, což představuje 9% meziroční nárůst. Pro příští rok očekává Letiště Praha další růst.

Více informací
Praha přivítala předvánoční německý fam trip 17/12/2018

Praha přivítala předvánoční německý fam trip

Prague Convention Bureau začátkem prosince 2018 zorganizovalo čtyřdenní předvánoční fam trip pro zástupce celkem jedenácti německých agentur. Od 6. do 9. prosince měli účastníci možnost prohlédnout si několik pražských kongresových a boutique hotelů, společenských a dalších unikátních prostor vhodných pro pořádání různých druhů akcí a samozřejmě také zažít široké množství zábavných incentivních aktivit, které Praha nabízí.

Více informací
Vychutnejte si speciality mistrů kuchařů v nejlepších pražských restauracích 14/12/2018

Vychutnejte si speciality mistrů kuchařů v nejlepších pražských restauracích

Každým rokem na přelomu listopadu a prosince je vyhlašováno TOP 10 nejlepších restaurací v České republice v rámci hodnocení Maurerův vyběr Grand Restaurant. Pražské restaurace v letošním hodnocení obsadily v TOP 10 osm míst. Žebříček každoročně hodnotí více než tisícovku restaurací po celé České republice, přičemž o umístění rozhoduje veřejnost svým hodnocením ve třech kategoriích – jídlo, obsluha a interiér.

Více informací
1 2 3 4 5 6 7 9 17 25 33
<< >>

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.