Přejít Obsah | Hlavní nabídka | Patička


Kontakty


Zobrazit místo
Prague Convention Bureau na větší mapě

Prague Convention Bureau

Rytířská 26
110 00 Prague 1
Czech Republic

Tel: +420 224 235 159
E-mail: info@pragueconvention.cz

Kontaktní formulář

Tým PCB

Roman Muška
Roman Muška
Managing Director
GSM: +420 603 156 051 Tel.: +420 224 233 166
Skype: PCB.gm
Email: roman.muska@pragueconvention.cz
 
qr
Petra Karásková
Petra Karásková
Office Manager
GSM: +420 724 093 328 Tel.: +420 224 235 159
Skype: PCB.info
Email: petra.karaskova@pragueconvention.cz
 
qr
Dagmar Brožová
Dagmar Brožová
Association Meetings
GSM: +420 725 870 128 Tel.: +420 224 284 269
Skype: PCB.association
Email: dagmar.brozova@pragueconvention.cz
 
qr
Barbora Skálová
Barbora Skálová
Corporate Meetings & Incentives Manager
GSM: +420 720 996 299 Tel.: +420 224 267 263
Skype: PCB.corporate
Email: barbora.skalova@pragueconvention.cz
 
qr
Lucie Horáková
Lucie Horáková
Marketing Specialist
GSM: +420 776 480 056 Tel.:
Skype:
Email: lucie.horakova@pragueconvention.cz
 
qr
Hana Krejbichová
Hana Krejbichová
Marketing & PR Manager
GSM: +420 727 961 476 Tel.: +420 224 284 268
Skype: PCB.marketing
Email: hana.krejbichova@pragueconvention.cz
 
qr
Lucie Landsmanová
Lucie Landsmanová
Marketing & Project Manager
GSM: +420 778 403 720 Tel.: +420 224 826 099
Skype: pcb.marketing2@outlook.cz
Email: lucie.landsmanova@pragueconvention.cz
 
qr
Zuzana Lovitt
Zuzana Lovitt
Assistant
GSM: Tel.: +420 224 826 099
Skype:
Email: assistant@pragueconvention.cz
 
qr
Veronika Marethová
Veronika Marethová
Assistant
GSM: Tel.: +420 224 235 159
Skype:
Email: Veronika.Marethova@pragueconvention.cz
 
qr

Project Development - smluvní zástupci

Tzveta Morawski-Kambourova
Tzveta Morawski-Kambourova
Association Meetings
GSM: +420 720 996 182 Tel.: +420 224 284 269
Skype: PCB.association3
Email: tzveta.kambourova@pragueconvention.cz
 
qr
Michaela Baracová
Michaela Baracová
Association Meetings
GSM: +420 732 981 371 Tel.: +420 224 826 099
Skype: PCB.association2
Email: michaela.baracova@pragueconvention.cz
 
qr
Markéta Růtová
Markéta Růtová
Vztahy s odbornou veřejností - Ambasador program
GSM: +420 601 387 077 Tel.: +420 224 284 270
Skype: PCB.projects
Email: marketa.rutova@pragueconvention.cz
 
qr

Zastoupení v Severní Americe

Martina Fundaro
Martina Fundaro
Representation North America
GSM: +1 469 475 4409 Tel.:
Skype: PCB.US
Email: martina.fundaro@pragueconvention.cz
 
qr

Představenstvo

Sanjiv Suri
Sanjiv Suri
Předseda představenstva
Společnost: Zátiší Group
Skype:
Email: sanjiv@zatisigroup.cz
 
qr
Sylvie Neves
Sylvie Neves
Místopředsedkyně představenstva
Společnost: Ovation Czech Republic
Skype:
Email: sylvie.neves@ovationdmc.com
 
qr
Michael Specking
Michael Specking
Místopředseda představenstva
Společnost: Hilton Prague
Skype:
Email: michael.specking@hilton.com
 
qr
Miroslav Bukva
Miroslav Bukva
Člen představenstva
Společnost: Clarion Congress Hotel Prague
Skype:
Email: bukva@cchp.cz
 
qr
Martin Lehký
Martin Lehký
Člen představenstva
Společnost: Senator Travel
Skype:
Email: martin.lehky@senatortravel.eu
 
qr
Petr Marhoul
Petr Marhoul
Člen představenstva
Společnost: C-IN
Skype:
Email: petr.marhoul@c-in.eu
 
qr
Martin Sekyra
Martin Sekyra
Člen představenstva
Společnost: GUARANT International
Skype:
Email: sekyra@guarant.cz
 
qr
Martin Žídek
Martin Žídek
Člen představenstva
Společnost: Courtyard by Marriott Prague Flora
Skype:
Email: martin.zidek@courtyard.com
 
qr
Lenka Žlebková
Lenka Žlebková
Členka představenstva
Společnost: Prague Congress Centre
Skype:
Email: lenka.zlebkova@kcp.cz
 
qr