Cubex Centrum Praha je otevřeno

22/06/2018
Cubex Centrum Praha je otevřeno

Cubex Centrum Praha včera poprvé otevřelo své dveře veřejnosti. Projekt, na kterém se začalo pracovat v červnu 2015 ožil a od včerejšího dne se začíná plnit prvními klienty a jejich akcemi. V rámci dvou dní otevřených dveří se sem podívali nejen klienti Cubexu, ale i jeho partnerů – firem Panasonic a AV Media. Včera už v centru proběhla první klientská konference zaměřená na cestovní ruch.

Cubex Centrum Praha je nové multifunkční centrum, které vyrostlo na pražském Pankráci v jedné z nových budov s názvem Trimaran. Tato poloha zajišťuje ideální dopravní dostupnost (2 stanice metra od historického centra), a rozvinutou okolní infrastrukturu, která vytváří dostatečné kapacity pro stravování, ubytování a parkování.

„Myslím si, že tento nový prostor výrazně ovlivní nejen kongresovou a konferenční scénu v Praze, ale že přiláká v rámci veřejných akcí i širokou veřejnost“ míní Dagmar Alexandra Bernardová, marketingová manažerka Cubex Centra Praha. Jedná se totiž o prostory, které nabízejí nespočetné možnosti využití. Mohou se zde pořádat nejen kongresy a konference, ale plesy a gala večeře, nebo sportovní a kulturní akce. „Již v tuto chvíli se připravujeme na pořádání pestrého portfolia akcí velmi významných klientů“, dodává Bernardová.

Hlavní sál o kapacitě 1 000 osob lze zvukotěsnými příčkami rozdělit na tři samostatné místnosti. Klientům jsou zároveň k dispozici další menší sály a salonky, do celkové kapacity až 1 200 osob. Pro účely akcí je možné využít i rozsáhlá foyer. Zejména v tom největším z nich klienty ohromí projekční stěna o velikosti 102m², na kterou mohou promítnout jakýkoliv obsah.

Unikátní je i koncept osvětlení, který dostal příhodné jméno Chameleon. Ten umožňuje přizpůsobení celého centra do barev dle přání klienta.

Specialitou centra je i možnost výstavy automobilů v hlavním sále a foyer.  Díky závěsným bodům s extrémně vysokou nosností ve stropě je ale i možnost zavěšení vozu přímo uprostřed sálu. Tato technologie se netýká pouze aut, ale i jakékoliv jiné těžké techniky či reklamních prvků.

Cubex Centrum Praha nabízí celkem 3 700 m2 ploch pro realizaci různých typů akcí. Tuto plochu však lze ještě navýšit díky spolupráci se sousedním Konferenčním centrem City. Pořadatelům akcí jsou tak k dispozici další tři sály, 5 sekcí a 2 foyer o celkové ploše 1000 m2 a kapacitě až 470 sedících osob.

Podívejte se na video z otevření!

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.