Naše akce

Pravidelně pořádáme networkingové a vzdělávací akce pro odbornou veřejnost a kongresové ambasadory. Seznam chystaných i proběhlých akcí můžete najít níže, včetně podrobných informací či registračních formulářů. Rádi vás uvítáme na některém z našich příštích eventů!

Pozvánka na edukační seminář Prague Convention Bureau „Czechoslovak Inspiration in MICE“ 05/04/2018

Pozvánka na edukační seminář Prague Convention Bureau „Czechoslovak Inspiration in MICE“

Říká se, že osmičky jsou pro český národ osudové. Data končící touto číslicí se neodmyslitelně zapsala do naší historie. Pojďte si spolu s námi připomenout nejen 100. výročí vzniku samostatného Československa, ale především zhodnotit ne tak dávnou česko-slovenskou minulost z pohledu kongresového průmyslu. Edukační seminář Prague Convention Burea „Czechoslovak Inspiration in MICE“ proběhne 5. dubna od 8:30 v prostorách Lobkowiczského paláce na Pražském hradě. Načerpejte inspiraci od českých a slovenských projektů, které oslovily svět a oslavte s námi 10 let fungování Prague Convention Bureau.

Více informací
Ambassador Awards Evening 2018 21/03/2018

Ambassador Awards Evening 2018

V Praze proběhlo již deváté výroční udílení cen za přínos v odvětví kongresového průmyslu Ambassador Awards Evening. Slavnostní večer pořádá organizace Prague Convention Bureau v rámci svého Ambassador Programu již od roku 2010. Předávání ocenění kongresovým velvyslancům, kteří se v předcházejícím roce nejvíce zasloužili o rozvoj kongresového průmyslu v hlavním městě, se konalo 21. března 2018 v prostorách Rezidence primátora hlavního města Prahy pod záštitou primátorky Adriany Krnáčové, která se akce také osobně zúčastnila.

Více informací

Praha je ideální destinací pro konání vaší akce

V případě potřeby se na nás obraťte. Rádi vám se vším pomůžeme. Ozvěte se!

Plánování vaší akce v Praze v pár krocích

Náš vyhledávač vám na základě různých filtrů pomůže najít to správné místo a dodavatele služeb v Praze.