Naše akce

Pravidelně pořádáme networkingové a vzdělávací akce pro odbornou veřejnost a kongresové ambasadory. Seznam chystaných i proběhlých akcí můžete najít níže, včetně podrobných informací či registračních formulářů. Rádi vás uvítáme na některém z našich příštích eventů!

Praha přivítala italský fam trip 24/01/2019 - 27/01/2019

Praha přivítala italský fam trip

Prague Convention Bureau společně s italským zastoupením agentury CzechTourism zorganizovalo ve dnech 24.-27. ledna 2019 fam trip pro zástupce jedenácti italských agentur. Ke skupině se připojila také zástupkyně italského B2B MICE magazínu. Prague Convention Bureau ve spolupráci se svými partnery sestavilo pestrý program zahrnující prohlídky několika členských hotelů a společenských prostor vhodných k uspořádání různých akcí.

Více informací
Praha přivítala předvánoční německý fam trip 06/12/2018 - 09/12/2018

Praha přivítala předvánoční německý fam trip

Prague Convention Bureau začátkem prosince 2018 zorganizovalo čtyřdenní předvánoční fam trip pro zástupce celkem jedenácti německých agentur. Od 6. do 9. prosince měli účastníci možnost prohlédnout si několik pražských kongresových a boutique hotelů, společenských a dalších unikátních prostor vhodných pro pořádání různých druhů akcí a samozřejmě také zažít široké množství zábavných incentivních aktivit, které Praha nabízí.

Více informací
1 2
>>

Praha je ideální destinací pro konání vaší akce

V případě potřeby se na nás obraťte. Rádi vám se vším pomůžeme. Ozvěte se!

Plánování vaší akce v Praze v pár krocích

Náš vyhledávač vám na základě různých filtrů pomůže najít to správné místo a dodavatele služeb v Praze.