Novinky z kongresové Prahy

Fashion Arena Prague Outlet  rozšířila počet nástupních míst kyvadlového spoje z centra a zve na prodloužený nákupní víkend 13/02/2019

Fashion Arena Prague Outlet rozšířila počet nástupních míst kyvadlového spoje z centra a zve na prodloužený nákupní víkend

Fashion Arena Prague Outlet nově spojila síly se společností P&L group, která se v oblasti cestovního ruchu pohybuje již 20 let, a pro outlet od 1. 2. 2019 provozuje autobusovou linku zdarma pro turisty. Zahraniční zákazníci outletu mohou nově využít již 3 zastávky přímo v centru Prahy: Staroměstské náměstí 6 a stanoviště v ulicích Revoluční 3 a Legerova 62.

Více informací
Praha přivítala italský fam trip 11/02/2019

Praha přivítala italský fam trip

Prague Convention Bureau společně s italským zastoupením agentury CzechTourism zorganizovalo ve dnech 24.-27. ledna 2019 fam trip pro zástupce jedenácti italských agentur. Ke skupině se připojila také zástupkyně italského B2B MICE magazínu. Prague Convention Bureau ve spolupráci se svými partnery sestavilo pestrý program zahrnující prohlídky několika členských hotelů a společenských prostor vhodných k uspořádání různých akcí.

Více informací
Praha byla opět zvolena nejlepší kongresovou destinací regionu „New Europe“ 30/01/2019

Praha byla opět zvolena nejlepší kongresovou destinací regionu „New Europe“

Praha se opět stala nejlepší kongresovou destinací v regionu takzvané Nové Evropy v žebříčku Meetings Star Awards, který každoročně vyhlašuje slovinský Kongres magazín. Soutěž Meetings Star Awards, jež v loňském roce oslavila desáté výročí, hodnotí evropské kongresové destinace na základě jejich kongresové infrastruktury, marketingových aktivit a dalších indexů. Letošní vítězové byli oznámeni na slavnostním udílení cen, které proběhlo 22. ledna 2019 na veletrhu Conventa ve slovinské Lublani.

Více informací
Letiště Praha rozšiřuje komerční prostory, na Terminálu 2 otevírá novou zónu s obchody a restaurací 24/01/2019

Letiště Praha rozšiřuje komerční prostory, na Terminálu 2 otevírá novou zónu s obchody a restaurací

Letiště Praha otevírá novou komerční zónu na Terminálu 2 o celkové rozloze 2200 m². V nově vzniklém prostoru v části za bezpečnostní kontrolou se nachází šest retailových obchodních jednotek a jedna restaurace s jídelním koutem. Prostor brzy doplní také dětský koutek. Naproti tomu, část zóny před bezpečnostní kontrolou ve veřejné části odletové haly Terminálu 2 bude využita pro servisní přepážky nebo čekárnu pro cestující se zdravotním omezením. Projekt nové komerční zóny reaguje na rostoucí počet cestujících a je největším rozšířením komerčních prostor na Terminálu 2 od jeho otevření v roce 2006.

Více informací
1 2 3 4 9 17 24 32
>>

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.