Novinky z kongresové Prahy

Letiště Praha získalo druhé nejvýznamnější ocenění v soutěži evropských letišť 25/06/2018

Letiště Praha získalo druhé nejvýznamnější ocenění v soutěži evropských letišť

Letiště Praha získalo jedno ze dvou udělovaných ocenění na prestižní mezinárodní soutěži ACI EUROPE Best Airport Award v kategorii 10 – 25 milionů odbavených cestujících. Uděleno mu bylo zvláštní ocenění „Highly Commented Airport“. Nejlepším letištěm v dané kategorii se stal Hamburk. Výsledky soutěže byly vyhlášeny v úterý večer na slavnostním udílení cen v Bruselu. Letiště Praha se tak stalo v uplynulém roce jedním z nejlepších letišť v Evropě.

Více informací
Hotel Novotel otevřel nový bar - THE ROOF: užijte si sklenku vína a dechberoucí pohled na Prahu 14/06/2018

Hotel Novotel otevřel nový bar - THE ROOF: užijte si sklenku vína a dechberoucí pohled na Prahu

Mít celou Prahu jako na dlani, příjemně si posedět venku, ať už na skleničce s přáteli, či schůzce s obchodním partnerem, být kousek od centra Prahy, ale přesto v absolutním klidu. Přesně taková kombinace se podařila venkovnímu baru THE ROOF, který byl otevřen na střeše pražského hotelu Novotel Praha Wenceslas Square jen pár kroků od náměstí I. P. Pavlova.

Více informací
Praha jako první město regionu CEE hostí světový kongres medicínských fyziků a biomedicínských inženýrů IUPESM 2018 07/06/2018

Praha jako první město regionu CEE hostí světový kongres medicínských fyziků a biomedicínských inženýrů IUPESM 2018

Ve dnech 3. až 8. června 2018 probíhá v Kongresovém centru Praha IUPESM 2018 World Congress on Medical Physics & Biomedical Engineering. Toto nejvýznamnější setkání lékařských fyziků a biomedicínských inženýrů přispívá k celosvětovému povědomí o pokroku v nejnovějších technologiích medicíny a podporuje spolupráci ve vědě a výzkumu.

Více informací
1 2 3 4 7 13 18 24
>>

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.