Novinky z kongresové Prahy

Hotel Novotel otevřel nový bar - THE ROOF: užijte si sklenku vína a dechberoucí pohled na Prahu 14/06/2018

Hotel Novotel otevřel nový bar - THE ROOF: užijte si sklenku vína a dechberoucí pohled na Prahu

Mít celou Prahu jako na dlani, příjemně si posedět venku, ať už na skleničce s přáteli, či schůzce s obchodním partnerem, být kousek od centra Prahy, ale přesto v absolutním klidu. Přesně taková kombinace se podařila venkovnímu baru THE ROOF, který byl otevřen na střeše pražského hotelu Novotel Praha Wenceslas Square jen pár kroků od náměstí I. P. Pavlova.

Více informací
Praha jako první město regionu CEE hostí světový kongres medicínských fyziků a biomedicínských inženýrů IUPESM 2018 07/06/2018

Praha jako první město regionu CEE hostí světový kongres medicínských fyziků a biomedicínských inženýrů IUPESM 2018

Ve dnech 3. až 8. června 2018 probíhá v Kongresovém centru Praha IUPESM 2018 World Congress on Medical Physics & Biomedical Engineering. Toto nejvýznamnější setkání lékařských fyziků a biomedicínských inženýrů přispívá k celosvětovému povědomí o pokroku v nejnovějších technologiích medicíny a podporuje spolupráci ve vědě a výzkumu.

Více informací
Projekt ROZJEDU TO! slaví 5 let své existence 20/05/2018

Projekt ROZJEDU TO! slaví 5 let své existence

Dne 16. 5. proběhlo při příležitosti 5. výročí zahájení programu ROZJEDU TO! slavnostní předání vozu ŠKODA KODIAQ. Klíče od vozu, zapůjčeného Nadaci Terezy Maxové dětem na celý rok pro zajištění aktivit dětí z dětských domovů, převzala patronka nadace Tereza Maxová z rukou pana Bohdana Wojnara ze ŠKODA AUTO. Předání proběhlo v Praze na Letenském zámečku a nechyběly u toho ani děti z Dětského domova Krnsko s ředitelem Josefem Povolným. C-IN zajistil organizaci této slavnostní akce.

Více informací
1 2 3 4 7 12 18 23
>>

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.