Novinky z kongresové Prahy

Budou kryptoměny novým trendem v pražském kongresovém průmyslu? 13/11/2018

Budou kryptoměny novým trendem v pražském kongresovém průmyslu?

Při výběru místa konání mezinárodních konferencí a kongresů je často jedním z nejdůležitějších kritérií to, jakou úroveň daného oboru destinace nabízí. Organizátoři proto přihlížejí k historii, počtu profesionálů, úrovni jejich expertízy a perspektivě dalšího rozvoje odvětví v potenciálním místě konání konference. Praha takto díky odborníkům, kteří v hlavním městě působí, dlouhodobě láká pořadatele farmaceutických a medicinských akcí, ale také akcí souvisejících s průmyslem a obchodem.

Více informací
Praha je v regionu střední a východní Evropy druhým nejlepším městem z hlediska udržitelného rozvoje 05/11/2018

Praha je v regionu střední a východní Evropy druhým nejlepším městem z hlediska udržitelného rozvoje

Praha se podle nejnovějšího žebříčku Sustainable Cities Index (SCI) mezinárodní poradenské společnosti Arcadis zařadila mezi špičku udržitelně se rozvíjejících měst v regionu střední a východní Evropy z pohledu obyvatel destinace. V celosvětovém měřítku se česká metropole umístila na 23. příčce. Letošní Arcadis Sustainable Cities Index 2018 vede Londýn, následovaný Stockholmem a Edinburghem. V první dvacítce je celkem 14 evropských měst, 3 města asijská a 3 severoamerická.

Více informací
American Airlines nabídnou v roce 2019 více míst na letech mezi Prahou a Filadelfií 01/11/2018

American Airlines nabídnou v roce 2019 více míst na letech mezi Prahou a Filadelfií

Letecká společnost American Airlines bude v roce 2019 nabízet cestujícím více sedadel a třídu Premium Economy na letech mezi Letištěm Václava Havla Praha (PRG) a Mezinárodním letištěm Filadelfie (PHL), a to zejména díky oblibě těchto letů i výrazným slevám letenek. V příštím roce bude aerolinka zajišťovat provoz novým typem letadla, Airbusem A330-200, který je vybaven právě třídou Premium Economy a má větší kapacitu.

Více informací
Letiště Václava Havla Praha nabídne v rámci zimního letového řádu spojení do 114 destinací 30/10/2018

Letiště Václava Havla Praha nabídne v rámci zimního letového řádu spojení do 114 destinací

V neděli 28. října 2018 vstoupil v platnost zimní letový řád. V jeho rámci se bude z Letiště Václava Havla Praha létat do celkem 114 destinací ve 42 zemích světa. Mezi nimi také nově například do Belfastu, Marrákeše, Ammánu, Šardžá, Pisy, Splitu či Dubrovníku. Celkem nabídne Letiště Václava Havla Praha během zimní sezóny letecká spojení do deseti nových destinací.

Více informací
1 2 3 4 8 15 21 28
>>

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.