Events Club Forum přívítá v Praze delagáty už za dva měsíce

11/04/2022
Events Club Forum přívítá v Praze delagáty už za dva měsíce

Společnost Europe Congress, organizátor B2B akcí určených pro odborníky z oboru MICE, jako je například série MCE-CEE, vytvořila zcela nový formát eventu a pro jeho uspořádání vybrala právě českou metropoli. Hlavní program akce s názvem “Events Club Forum” proběhne v Kongresovém centru Praha ve dnech 20. – 21. června. Akce se uskuteční za podpory lokálních partnerů, mezi které se řadí i Prague Convention Bureau, které v návaznosti na fórum bude též organizovat dva tematicky zaměřené fam tripy.

Cílem tohoto fóra je vytvořit prostor pro setkávání, networking a navazování či rozvíjení stávajících obchodních kontaktů pro vystavovatele z řad poskytovatelů kongresových služebjednotlivé nákupčí. To, že Praha bude moci po vynucené covidové pauze přivítat zpět nákupčí z celé Evropy, je pro nás skvělou zprávou. O to více si ceníme toho, že to bude právě formou specializovaného fóra, které by se mělo navíc v České republice odehrávat každoročně. Praha měla naposledy možnost hostit akci obdobného formátu před vypuknutím pandemie v únoru 2020, kdy jsme spolu s partnery zorganizovali Prague InSpires MICE Fam Trip & Workshop pro téměř 50 mezinárodních nákupčích. Věřím, že Events Club Forum bude neméně úspěšné a zařadí se ke stálicím mezi obdobnými eventy,“ říká Roman Muška, ředitel Prague Convention Bureau. 

Events Club Forum v sobě skloubí nejen předem domluvené B2B schůzky, workshopy, ale nabídne i špičkové řečníky a možnost zúčastnit se poznávacích fam tripů. Ty se uskuteční nejen v Praze, ale i v jednotlivých vybraných regionech České republiky. Samozřejmostí bude i důraz na udržitelnost, která je jednou z hlavních priorit organizátorů. V rámci ní zahájilo Events Club Forum spolupráci například s organizací Sázíme stromy, která za každý zakoupený balíček typu „combo“ zasadí nový strom. Pro delegáty pak také budou připraveny eventové tašky vyráběné ze speciálního materiálu rozpustitelného v horké vodě, které po sobě tak zanechávají nulový odpad

Více se o Events Club Forum dozvíte na oficiálním webu akce, kde naleznete též možnost zaregistrovat se na akci jako vystavovatel či nákupčí. 

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.