Exkluzivní oneAVstudioXR v Cubex Centru Praha

09/06/2021
Exkluzivní oneAVstudioXR v Cubex Centru Praha

Znáte již pojem XR, nebo jeho plný název „extended reality“, česky „rozšířená realita“? Od virtuální reality (VR) se liší tím, že už ve virtuálním světě pouze nestojíme, ale můžeme ho v reálném čase měnit a interagovat s ním, jako by byl reálný, a vytvářet tak opravdu pohlcující scény s vizuálními efekty.

Díky unikátnímu technologickému vybavení a podpoře AV MEDIA EVENTS můžete tento nevšední zážitek prožít Cubex Centru Praha.

XR je revoluční řešení v oblasti zábavního průmyslu a edukace, ale i v komunikaci s klienty, partnery či fanoušky, kterým tak přednesete vaše sdělení opravdu nevšedním způsobem.

Virtuální studio v Cubex Centru Praha

V období, kdy nebylo možné pořádat živé akce, se ve virtuálním AV studiu multifunkčního centra Cubex odvysílaly desítky online eventů. Od workshopů a školení, přes natáčení reklam, až po velké akce se zapojením vzdálených mezinárodních hostů.

Spokojenost klientů virtuálního studia motivovala provozovatele centra k rozšiřování jeho možností a pravidelnému vylepšování. Cílem bylo poskytnout opravdu nadstandardní služby. Tou je bezesporu i rozšířená realita. Pro její vznik posloužila inspirace nejen ve filmovém průmyslu, ale i zpětná vazba zákazníků, kteří chtěli komunikovat své produkty na co nejvyšší úrovni.

XR prostředí překonává limity online eventů

Nudné 2D prezentace se stávají minulostí, virtuální akce se vzdálenými účastníky jsou již běžnou praxí. Využít proto můžete nekonečných možností XR studia a vytvořit tak zcela unikátní event.

V XR vyjíždějí grafy ze země, obrazovky levitují a prezentace doplňují animované 3D objekty. Navíc můžete rozhovory ve studiu posunout na zcela novou úroveň. Posadit vedle sebe do studia můžete například dva účastníky, kteří fyzicky sedí každý někde úplně jinde.

Fantazii v XR prostředí se meze nekladou. Můžete sedět ve vyladěném studiu, postavit se uprostřed džungle, nebo třeba zkombinovat obojí. V rozšířené realitě zkrátka můžete vaše publikum neustále překvapovat.

Zaujalo váš toto revoluční řešení? Překročte hranice reality nově v Cubex Centru Praha.

 

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.