Fashion Arena Prague Outlet rozšířila počet nástupních míst kyvadlového spoje z centra a zve na prodloužený nákupní víkend

13/02/2019
Fashion Arena Prague Outlet  rozšířila počet nástupních míst kyvadlového spoje z centra a zve na prodloužený nákupní víkend

Fashion Arena Prague Outlet nově spojila síly se společností P&L group, která se v oblasti cestovního ruchu pohybuje již 20 let, a pro outlet od 1. 2. 2019 provozuje autobusovou linku zdarma pro turisty. Zahraniční zákazníci outletu mohou nově využít již 3 zastávky přímo v centru Prahy: Staroměstské náměstí 6 a stanoviště v ulicích Revoluční 3 a Legerova 62.

Rezervace míst je možná zde. Ke každé rezervované jízdence je automaticky generován elektronický VIP DayPass, který držitele opravňuje k dodatečné 10% slevě z outletových cen v zúčastněných obchodech.

Ve dnech 14. - 17. 2. ve Fashion Arena Prague Outlet navíc probíhá unikátní prodloužený víkend spojený s finálními výprodeji a oslavami svátku sv. Valentýna. Pro členy věrnostního klubu je připraveno mnoho aktivit, ale  jednoznačně nejzajímavějším lákadlem je valentýnská soutěž o romantickou platbu po Vltavě s večeří Časově omezenou akci s mimořádnými nabídkami každoročně navštíví desetitisíce zákazníků, proto má o víkendu centrum i prodlouženou otvírací dobu od 9:00 do 20:00 a posílenou autobusovou dopravu ze stanice metra Depo Hostivař. Mezi značkami, které se do finálních výprodejů zapojily, jsou například GANT, Marc´o Polo, s.Oliver, Timeout, Boxeur Des Rues, Lee Cooper, CHRONO, Helly Hansen nebo NIKE a mnoho dalších. Pro zamilované je připraveno speciální menu v restauracích Regal Burger nebo mimořádná valentýnská nabídka v ovocném baru Fruitisimo. Na den svatého Valentýna navíc v centru otevírá zcela nová restaurace Satyam, kterou ocení milovníci kořeněné indické kuchyně.

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.