Hotel Golf pokračuje v rekonstrukci meetingových prostor

12/12/2018
Hotel Golf pokračuje v rekonstrukci meetingových prostor

Na výstavbu moderního konferenčního sálu pro 200 osob navázala rekonstrukce konferenční místnosti Driving Range 50 pro 50 osob, která byla dokončena na konci listopadu 2018.

Hotel Golf se tak může pochlubit 5 sály až pro 400 osob, které disponují špičkovou prezentační technologií , jako je například velkoplošná projekce ve Full HD rozlišení, laserová projekce, velkoformátové displeje, interaktivní technologie s možností kreslení a ovládání prezentace eBeam perem, kvalitní stero ozvučení. Kvalitní a stylové vybavení místností spolu s přirozeným denním světlem přispívají ke klidné a tvořivé atmosféře jednání a akcí.

Hotel Golf je jako stvořený i pro plánování vícedenních firemních akcí v Praze, jelikož kromě  konferenčních prostor nabízí 167 pokojů typu Superior a 43 pokojů DeLuxe, které jsou zejména u korporátní klientely oblíbené pro jejich příjemnou atmosféru, klid, komfort a velikost, která začíná na 35 m2. 80 parkovacích míst přímo před hotelem  a nejstarší golfový klub v Praze nacházející se v těsné blízkosti, jsou dalším bonusem tohoto příjemného hotelu.

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.