Luxusní romantický zážitek pro páry s privátní večeří v Růžové zahradě a nocí ve věži

17/08/2020
Luxusní romantický zážitek pro páry s privátní večeří v Růžové zahradě a nocí ve věži

Hotel Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague na Malé Straně připravil exkluzivní zážitek ideální pro páry a jejich jedinečné oslavy či zásnuby. Nezapomenutelný večer s milovanou polovičkou zahrnuje privátní večeři o šesti chodech v nové Růžové zahradě, šampaňské Perrier-Jouët Blason rosé, exkluzivní vína, kytici růží, živé hudební představení a privátní obsluhu za souhrnnou cenu 25 000 Kč pro dvě osoby. Z večerní romantiky lze udělat zážitek na celý den a noc s masáží “La vie en rose” pro oba v Augustine Spa a nocí v jednom z unikátních apartmánů, jako je např. Třípatrové apartmá ve veži s 360° výhledem na Prahu, za celkovou cenu 45 500 Kč (večeře, masáž, noc v hotelu se snídaní).

„Chceme našim hostům umožnit jedinečný zážitek, který zahrnuje vše, co k opravdové romantice patří a také zapojí všechny jejich smysly, včetně vůně. Jedině tak mohou páry společně uniknout okolnímu světu. Hosté se nemusí o nic starat a my jim připravíme nezapomenutelný zážitek podle jejich požadavků. Mohou si vybrat jakou hudbu preferují a jaké apartmá by se jim nejvíc líbilo. Víme, jak důležité je připravit opravdu perfektní večer.“ zmiňuje obchodní ředitelka Pavla Engel, „Ostatně přesně proto byla nově vzniklá Růžová zahrada v srdci hotelu otevřena. “ dodává. 

Nově vzniklá zahrada v komplexu hotelu je obklopena záhony s růžemi a skrývá stůl pro zamilované. Šéfkuchař Martin Boháček připravil šesti-chodové degustační menu, ve kterém dokonale sladil chutě s růžovým šampaňským Perrier-Jouët, Blason Róse. Následují exkluzivní francouzská vína, bílé Burgundy, Saint-Veran, Trenel, 2018 a červené Bordeaux, Saint-Emilion Grandcru, Pauillac, Chateau Fonroque, 2011. Večerem hosty provede živé hudební představení, která bude hrát podle jejich chuti. Nechybí ani kytice rudých růží pro dámu. Tak romantické rande může být ještě lepší, když započne masáží pro oba “La vie en rose” (7 500 Kč pro dvě osoby), která začíná celotělovým slaným peelingem a následuje relaxační masáž vybranými produkty obsahující organický olej z damašské růže pro potešení smyslů. Ani tam romantika nemusí skončit a pár může strávit noc v jednom z unikátních apartmánů, který si hosté sami vyberou (13 000 Kč za pokoj se snídaní). Zaleží jen jestli preferují třípatrové apartmá Tower Suite v bývalé astrologické věži, jehož ložnice má 360° výhled na celou Prahu, nebo rozlehlý Deluxe Suite s obývacím pokojem a luxusní koupelnou pro pohodlný odpočinek. K dispozici na základě obsazenosti.

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.