Objevujte, užívejte a pracujte stylově

19/01/2024
Objevujte, užívejte a pracujte stylově

V Praze se v lesku a s nádechem budoucnosti zvedá - Clarion Congress Hotel Praha. Nedávná renovace tohoto prestižního hotelu přináší nejen moderní design, ale i pečlivý ohled na ekologickou udržitelnost.

Od 1. ledna 2024 Clarion Congress Hotel Praha začal novou éru poté, co hotel prošel rebrandingem. V jeho rámci představujeme nový koncept Clarion Café, středobod lobby, kde rádi přivítáme jak místní obyvatele tak hotelové hosty. Budou zde k zakoupení lokální produkty a pochutiny. Jedinečný příběh hotelu bzučí zejména kolem vlastních včel a medu, který se stává nezbytnou součástí gastronomických zážitků v hotelu.

Při vstupu jste vítáni do prostorného, elegantního lobby, kde se tradiční šarm setkává s futuristickým designem. Interiér každého pokoje je mistrovským spojením pohodlí a šetrnosti k životnímu prostředí. Renovace nejen obnovila vzhled hotelu, ale zasadila také kořeny ekologického uvědomění.

Clarion Congress Hotel Praha se teď netají pouze svým luxusem, ale také svým zeleným srdcem. Hotel se zavázal snížit svoji ekologickou stopu prostřednictvím moderních technologií a energetické efektivity. Odpovědný přístup k planetě se stal nedílnou součástí tohoto prestižního hotelu. Hotel vyzývá své hosty, aby se stali spolutvůrci udržitelného příběhu. Recyklace odpadu, minimalizace plastů a využívání obnovitelných zdrojů energie nejsou jen fráze, ale konkrétní kroky směrem k ekologické budoucnosti.

A co je hotel bez svého personálu? Zde v Clarion Congress Hotelu Praha je každý návštěvník přivítán s upřímným úsměvem.

Tak se dejte na cestu a otevřete dveře do této nové éry pohostinnosti. Clarion Congress Hotel Praha nabízí nejen pohodlné ubytování, ale i možnost být součástí příběhu, ve kterém se spojuje luxus s ekologickou odpovědností. Zde se setkává minulost s budoucností a každý, kdo vkročí do tohoto příběhu, má příležitost aktivně přispět k ochraně naší planety.

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.