Hotel Occidental Praha od září opět otevřen

17/08/2020
Hotel Occidental Praha od září opět otevřen

Ve čtvrtek 03.09.2020 se znovu otevře moderní čtyřhvězdičkový hotel Occidental (Barceló) Praha, který se nachází na Praze 4. V budově o čtrnácti nadzemních podlažích je pro hosty k dispozici 230 velmi funkčně vybavených pokojů, 2 konferenční centra s celkovou rozlohou 500 m2, s možností přirozené ventilace vzduchu a s denním osvětlením. Hotel disponuje 80 parkovacími místy. Toto vybavení napomáhá uspět v konferenčním businessu i v této těžké době.

Hotel klade velký důraz na preventivní hygienická opatření. Zavádí do své praxe soubor opatřeních, která byla vytvořena hotelovou skupinou Barceló  v souladu s nejnovějšími doporučeními odborníků a mezinárodních institucí v oblasti bezpečnosti vůči virovým a infekčním chorobám, včetně COVID-19 s názvem WeCareAboutYou,  aby zaručil maximální bezpečnost a důvěru svých hostů, zaměstnanců a spolupracovníků.

Barceló má 250 hotelů s 55 tisíci pokoji ve 22 zemích světa. Začátky rodinné hotelové firmy sahají až do roku 1931. Ze  společnosti, která začínala s přepravou cestujících, se během devadesáti let stal díky práci tří generací rodiny Barceló jeden z největších hotelových řetězců. Do regionu České republiky patří tři pražské hotely Occidental Praha, Occidental Praha Five,  Occidental Praha Wilson a jeden brněnský hotel Barceló Brno Palace.

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.