Poslechněte si podcast "Walking the Sustainability Talk" s Tomášem Nesvorným, generálním manažerem Botanique Hotelu Prague

30/08/2023
Poslechněte si podcast "Walking the Sustainability Talk" s Tomášem Nesvorným, generálním manažerem Botanique Hotelu Prague

Nový díl podcastu "Walking the Sustainability Talk", který hostil inspirativní rozhovor s Tomášem Nesvorným, generálním manažerem zeleného Botanique Hotelu Prague, přináší pohled do světa udržitelnosti v oblasti hotelnictví.

Tomáš Nesvorný, který se v tomto oboru pohybuje celý svůj profesní život, sdílel svůj příběh, který stojí za rebrandingem Botanique Hotelu Prague. Během rozhovoru přiblížil i cestu k udržitelnosti, která zahrnuje spoustu malých krůčků, jako je snížení plýtvání potravinami a eliminace jednorázových plastů. Je to nekončící proces, jelikož trend udržitelnosti se neustále mění a vyvíjí.

V rozhovoru také zdůraznil, že Botanique Hotel Prague nemůže být plně „eco friendly hotel“, jelikož sídlí ve starší budově, která není uzpůsobená nejnovějším technologiím, jako je třeba využívání děšťové vody.

Pokud i Vy máte zájem dozvědět se více o této problematice v hotelnictví a Botanique Hotelu Prague, doporučujeme poslechnout si podcast, který je nyní dostupný na platformě Spotify.

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.