Prague Marriott Hotel představuje nově zrekonstruované pokoje

12/02/2016
Prague Marriott Hotel představuje nově zrekonstruované pokoje

Moderní design a poptávka po nových technologiích, to jsou trendy, které v současnosti stále více charakterizují potřeby a očekávání hostů. Právě to se stalo hlavním impulsem k zásadní změně, kterou Prague Marriott Hotel v uplynulých bezmála pěti měsících prodělal.

Všech 293 pokojů prošlo kompletní rekonstrukcí a jejich nová podoba je citlivou kombinací moderních trendů a jednoduchosti. Přírodně laděné barvy jsou hlavním prostředkem k tomu, aby se hosté v nových pokojích cítili opravdu pohodlně.

“Travel Brilliantly” – to je nová filozofie společnosti Marriott, jejíž podstatou je nabídnout hostům prostředí, které bude ideální kombinací nejen pro jejich obchodní jednání, ale zároveň i místem odpočinku a relaxace.

Kromě zcela nového designu byly do všech pokojů instalovány LCD Full HD televizory,  k dispozici jsou přípojky USB a Prague Marriott Hotel nezapomněl ani na stále se zvyšující počet hostů ze zámoří, kterým jistě udělají radost americké verze elektrických zásuvek.

Součástí zrekonstruovaných  pokojů jsou i nově pojaté výtvarné dekorace s motivy hlavních pražských dominant, díky nimž hosté snadno rozpoznají  místo svého pobytu a které tak velmi jednoduchým, ale účinným způsobem potlačují uniformitu, která bývá pro mezinárodní hotelové řetězce charakteristická.

Prague Marriott Hotel se nachází v historickém centru města, jen pár minut chůze od Staroměstkého náměstí a dalších pamětihodností zapsaných na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.