Praktičtí lékaři opět v Praze na evropské konferenci WONCA

23/06/2017
Praktičtí lékaři opět v Praze na evropské konferenci WONCA

Po čtyřech letech se do Prahy vrací konference praktických a rodinných lékařů WONCA. 22nd WONCA European Conference proběhne na přelomu června a července v Kongresovém centru Praha. Toto nejvýznamnější setkání praktických lékařů z Evropy a dalších zemí přispívá k celosvětovému povědomí o nejnovějších postupech klinické primární péče a k rozvoji profesních oborů.

Posláním konference je předat myšlenku, že i přesto, že každý žijeme v jiné zemi, s jinou kulturou a jiným zázemím, máme se od sebe navzájem co učit a můžeme si předávat znalosti a zkušenosti. Proto bylo jako letošní téma vybráno motto ,,Společný růst v rozmanitosti“.

Delegáti se mohou těšit na vyvážený program, založený na originálních příspěvcích, navržených předními mezinárodními odbornými společnostmi a profesními skupinami. Cílem konference je poskytnout kvalitní vědecký obsah spolu se zajímavým podáním nových poznatků a informací. Proto jsou využívány nejmodernější technologie, jako například, mobilní aplikace s interaktivním modulem a využitím pokládání otázek řečníkům.

Zpestřením programu bude také tzv. výměnný program, v rámci kterého se lékaři ze zahraničí mohou podívat do ordinací našich praktických lékařů. 

Záštitu nad Evropskou konferencí praktických a rodinných lékařů WONCA, pořádanou Společností všeobecného lékařství České lékařské společnosti J. E. Purkyně, poskytli primátorka hlavního města Prahy Mgr. Adriana Krnáčová, MBA, a rektor Univerzity Karlovy prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc.

Více informací o konferenci naleznete zde: http://www.woncaeurope2017.eu/

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.