Proč cestu na pražský ICCA Congress provázejí mosty

19/10/2017
Proč cestu na pražský ICCA Congress provázejí mosty

Spojení „Bridge to Prague“ vzniklo na základě 660. výročí stavby Karlova mostu, jehož základní kámen byl položen roku 1357. Je to jedna z nejvýznamnějších historických památek, a jeho stavba patří mezi nejdůležitější milníky v historii Prahy. A takovýmto milníkem je dle nás také 56. ročník kongresu Mezinárodní kongresové asociace ICCA, který máme letos možnost přivítat v Praze, a který stejně jako stavba Karlova mostu vede k něčemu novému. A protože pevně věříme, že organizace ICCA je stejně pevná a nezdolná jako je Karlův most, zvolili jsme jej hlavním stavebním kamenem a pilířem při propagaci a pořádání letošního ročníku kongresu.

Mosty mají s kongresy a konferencemi všeobecně hodně společného – spojují, vytváří nové vazby, zpevňují a zdokonalují ty stávající. Jsou cestou k novým poznatkům a inspiraci. Kongresy propojují účastníky z celého světa, jejich vědomosti a znalosti a také inspirují k ještě lepším výsledkům. Pojďme tedy díky kongresům, imaginárním mostům, překonávat překážky, bourat stereotypy a vytvářet nová pevná partnerství, tak stálá, jako je právě Karlův most!

„Bridge to Prague" je cesta, která vás zavedla do Prahy. Nechte se i dále inspirovat pohledem na Karlův most, následujte cesty vašich průvodců, proběhněte Vyšehrad a podpořte dobrou věc, natočte si a ochutnejte české pivo nebo třeba zažijte moderní technologie během kongresu samotného. Zkrátka Let Prague inspire you and follow the „Bridge to Inspiration"!

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.