Rekordní počet odborníků na gynekologickou onkologii porovná své aktuální léčebné metody na mezinárodním video workshopu

24/04/2018
Rekordní počet odborníků na gynekologickou onkologii porovná své aktuální léčebné metody na mezinárodním video workshopu

Ve dnech 26. - 28. dubna 2018 pořádá GUARANT International 6. mezinárodní video workshop o radikální chirurgii v gynekologické onkologii (IVW 2018), který se opět koná v Praze.

Letošní ročník navazuje na úspěšný formát založený na video prezentacích, které umožňují delegátům porovnávat jedinečné techniky a praktické tipy v oblasti chirurgické léčby rakoviny v gynekologii.

Třídenní program se soustředí na praktické aspekty radikální chirurgie a novinky v oboru. V rámci celého programu nebudou chybět přednášky se standardními postupy, jako je radikální hysterektomie nebo lymfadenektomie. Diskutovat se ale bude například i o unikátní rozšířené resekci pánve.

Akce se letos zúčastní rekordních 450 odborníků, a to nejen z Evropy a Spojených států. Mezi prezentujícími najdeme i lékařské týmy z Číny, Chile, Arménie či Kolumbie. Akce se koná ve Vienna House Diplomat Prague.

Setkání se koná tradičně pod záštitou Evropské společnosti pro gynekologickou onkologii (ESGO).

Více informací o akci naleznete zde: https://www.ivw-prague.cz.

Zdroj: zpráva společnosti GUARANT International

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.