V Praze se konalo Mezinárodní symposium o zobrazovacích technologiích v biomedicíně

27/04/2016
V Praze se konalo Mezinárodní symposium o zobrazovacích technologiích v biomedicíně

Ve dnech 13. - 16. dubna 2016 proběhlo v Clarion Congress Hotel Prague, Mezinárodní symposium o zobrazovacích technologiích v biomedicíně od nano po macro. International Symposium on Biomedical Imaging je přední odborně-recenzovanou vědeckou konferencí věnovanou matematickým, algoritmickým a výpočetním aspektům biomedicínského zobrazování s využitím inovativních zobrazovacích metod na člověku a malých zvířatech.

Ojedinělá akce, iniciovaná společně IEEE Signal Processing Society (SPS) a IEEE Engineering in Medicine and Biology Society (EMBS), se pyšnila nejenom bohatým vědeckým programem, ale i zajímavými tutoriály a množstvím mimořádných zasedání, stejně tak jako i zajímavými ústními a posterovými prezentacemi. Do české metropole kvůli tomuto sympoziu zavítalo více než 500 odborníků z celého světa.

Na kongresu proběhla také zajímavá sekce s názvem: 2016 Women in Biomedical Imaging. Jako zpestření byly pro účastníky připraveny 3 prohlídky historického centra Prahy a zajímavých památek, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. Více informací naleznete zde: http://biomedicalimaging.org/2016/

Jako organizátor byl, pro své dlouholeté zkušenosti, vybrán GUARANT International, který se již čtvrt století stará o úspěch klientů při organizování mezinárodních kongresů a konferencí ve střední a východní Evropě.

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.