Vánoční večírky s Alchymist jsou zpět!

25/11/2022
Vánoční večírky s Alchymist jsou zpět!

Na co se vaši kolegové v prosinci těší nejvíce? Vedle vánočního času tráveného s rodinou jsou to vánoční večírky. Kolik hodin trávíte společně v kanceláři a hledáte úspěšná řešení problému, popíjíte nespočet ranních káv během schůzek a vyměňujete si tipy kam na obědové menu. Je čas se odměnit zábavou za společně odvedenou práci! Vánoční večírky jsou zpět!

Co máte na „To Do“ listu? Úspěšná korporátní vánoční party? Taková akce musí splňovat 4 podmínky: Skvělá společnost, vynikající jídlo, program a dechberoucí sváteční interiér. Poslední tři podmínky Vám pomůže splnit luxusní butikový 5* hotel Alchymist bez stresu a s elegancí.

Honosné sály Prague Hall a Crystall Ballroom dodají vánoční party glanc a jedinečnost. O catering se postará šéfkuchař hotelové restaurace Aquarius. Jeho jedinečný smysl pro detail a bohaté zkušenosti udělají z každého party buffetu ojedinělý kulinářský zážitek, o kterém si budete ještě dlouho povídat v kuchyňce. Speciální ingrediencí vánoční párty je hudba a doprovodný program. Pro spolupráci si hotel vybírá aktuální a profesionální artisty, proto očekávejte zábavu jak se patří. Sváteční atmosféru interiéru podpoří detaily tlumeného osvětlení, vánoční výzdoba a luxusní odpočinková lounge zóna. Na každý detail dohlíží tým profesionálů, který zajistí, aby si párty užili všichni účastníci bez výjimek.

Vánoce jsou vnímány jako svátky radosti a předávání darů, proto hotel Alchymist zabalil „To Do“ list Vánoční party do jednoho balíčku s atraktivní cenou, která jistě vykouzlí úsměv na tváři každé office managerce.

Jaká bude Vaše vánoční párty? Může být stejná jako v Alchymist hotelu. Navštivte oficiální webové stránky hotelu zde.

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.