W Prague se otevře letos v září v budově bývalého Grand Hotelu Evropa

27/05/2024
W Prague se otevře letos v září v budově bývalého Grand Hotelu Evropa

W Prague, součást světové značky W Hotels Worldwide ze skupiny Marriott International, je luxusní lifestylový hotel, který letos v září otevře své brány na ikonickém Václavském náměstí. Svým pokrokovým designem, inovativním duchem a jedinečnými vlastnostmi značky W tento hotel vrátí život do někdejšího legendárního Grand Hotelu Evropa. Tento secesní hotel poprvé přivítal hosty v roce 1905 a ve své době se proslavil posouváním standardních hranic. S vizí a designem W k tomu opět dostává příležitost.

W Prague nabídne 161 pokojů a apartmánů, včetně prezidentského apartmá Extreme Wow Suite. Nabídka restaurací a barů v hotelu W Prague je téměř nekonečná. Hosté a návštěvníci si mohou vybrat z živého, ale uvolněného W Lounge, který je během dne ideální pro setkávání a navazování kontaktů a večer se promění v místo s radostnou atmosférou, kde kávu nahradí koktejly. Kultovní kavárna Grand Café oživená ve spolupráci s mezinárodním restauratérem uspokojí chuťové pohárky v každou denní dobu. V Minus One, urbánním a současně mýtickém prostoru můžete zakončit noc koktejlem mistrovsky připraveným jedním z talentovaných “mixologů.” Absolutním vrcholem je střešní bar s venkovní terasou a nádherným výhledem na panorama hlavního města, který nabídne nápoje k uhašení žízně a k nim nejnovější melodie v podání vlastního DJ. Nabídka hotelu není jen důvodem, proč se zde ubytovat ale také důvodem, proč se sem vracet.

Hosté si budou moci zaplavat v krytém "WET" bazénu, zacvičit si ve fitness centru "FIT" a nechat se hýčkat v luxusním "AWAY Spa", které je určeno pro hotelové hosty i místní obyvatele. W Prague také poskytne unikátní službu "W Hotels Whatever/Whenever", která hostům zařídí, co si budou přát a kdykoli si to budou chtít.

Pro více informací nebo rezervaci navštivte wprague.com nebo se spojte s W Prague na Instagramu.

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.