Novinky z kongresové Prahy

Slavnostní udílení cen kongresovým ambasadorům Prahy se uskuteční již podesáté 20/02/2019

Slavnostní udílení cen kongresovým ambasadorům Prahy se uskuteční již podesáté

Dne 3. dubna proběhne jubilejní, desátý, ročník udílení ocenění kongresovým ambasadorům - Ambassador Awards Evening. Během něho jsou oceňováni renomovaní čeští vědci, profesoři, lékaři a další špičkoví odborníci, kteří zastupují Českou republiku a Prahu v mezinárodních odborných asociacích, a významnou měrou se zasloužili o konání odborných akcí právě v české metropoli. Slavnostní večer pořádá organizace Prague Convention Bureau v rámci svého Ambassador Programu. Ten byl spuštěn u příležitosti prvního předávání cen dne 18. února 2010.

Více informací
Fashion Arena Prague Outlet  rozšířila počet nástupních míst kyvadlového spoje z centra a zve na prodloužený nákupní víkend 13/02/2019

Fashion Arena Prague Outlet rozšířila počet nástupních míst kyvadlového spoje z centra a zve na prodloužený nákupní víkend

Fashion Arena Prague Outlet nově spojila síly se společností P&L group, která se v oblasti cestovního ruchu pohybuje již 20 let, a pro outlet od 1. 2. 2019 provozuje autobusovou linku zdarma pro turisty. Zahraniční zákazníci outletu mohou nově využít již 3 zastávky přímo v centru Prahy: Staroměstské náměstí 6 a stanoviště v ulicích Revoluční 3 a Legerova 62.

Více informací
Praha přivítala italský fam trip 11/02/2019

Praha přivítala italský fam trip

Prague Convention Bureau společně s italským zastoupením agentury CzechTourism zorganizovalo ve dnech 24.-27. ledna 2019 fam trip pro zástupce jedenácti italských agentur. Ke skupině se připojila také zástupkyně italského B2B MICE magazínu. Prague Convention Bureau ve spolupráci se svými partnery sestavilo pestrý program zahrnující prohlídky několika členských hotelů a společenských prostor vhodných k uspořádání různých akcí.

Více informací
1 2 3 4 5 9 17 25 33
<< >>

Nechte se inspirovat

Dostávejte novinky a dávku inspirace z kongresové Prahy díky našim měsíčním newsletterům. Nebo navštivte náš archiv.